| Draadloze headsets | Bedrade headsets | Bluetooth headsets | PC headsets | Microsoft Lync headsets | Peltor gehoorbeschermers | Headset accessoires | Telefoons en overig |
Nieuwe callcenter headset: Plantronics Encore Pro
Het nieuwste van het nieuwste op het gebied van professionele kantoorheadsets: de Plantronics EncorePro. De EncorePro paart pasvorm aan functionaliteit. Met de EncorePro wordt een nieuwe stap gezet in extreem draagcomfort en een sublieme geluidskwaliteit.
De EncorePro bestaat uit eersteklas nylon, imitatielederen oorschelpen en een uniek draaiende en uitschuifbare microfoon. Het design van de headset is zo onderscheidend, dat Plantronics in de prijzen is gevallen.
EncorePro wint iF product design award 2009 
Plantronics heeft met het ontwerp van de EncorePro de iF product design award in de wacht gesleept. Op criteria als innovatie, functie, ontwerp, ergonomie en milieuvriendelijkheid werd de EncorePro als callcenter headset het hoogst gewaardeerd. De iF Product Design Award bestaat al sinds 1953 en is uitgegroeid tot prestigieus handelsmerk voor uitmuntende ontwerpen.
Lancering EncorePro
De nieuwe, revolutionaire callcenter headset, de Plantronics EncorePro, is vanaf morgen (8 januari) bij Headsetwinkel leverbaar. Geinteresseerde klanten kunnen de headset direct bestellen of op proef krijgen. Zie voor meer informatie over het testen van een headset deze pagina.
De Plantronics EncorePro callcenter headset heeft een verkoopadviesprijs van € 159,- ex. BTW.
Meer weten?
Heeft u vragen over deze nieuwe headset, of de toepassingsmogelijkheden in uw contactcenter of kantoor? Neem contact op met onze specialisten op 030 - 669 12 23 of mail naar info@headsetwinkel.nl